• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Akg%C3%BCl-Raf-Metal-Sanayi/481616925305948
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+905321300474
  • https://www.twitter.com/@AkgulRaf
  • https://www.instagram.com/akgulrafmetalsanayi
  • https://www.youtube.com/channel/UChqFXxtYtLDoVzx1rkz-3SQ

                    AKGÜL RAF, İsteyin Bütün Dünyayı Raf'a Dizelim...                 

KURUMSAL

AKGÜL Raf Sanayi, 1980 yılında ilk olarak Çelik Raf ( Arşiv Rafları ) ile başlamış, şu an Blok Raf imalatı ile raf sektöründe adından söz ettiren firma haline gelerek; çalışma tezgahları, servis arabaları ve yeni üretim projeleri ile hedef büyütüp, hızlı ve güçlü adımlarla ilerlemektedir.

AKGÜL RAF olarak en büyük hedefimiz müşterilerimize mevzuata uygun, istenilen zamanda ve şartlarda kusursuz ürün ve hizmet sunarak, yenilikçi ve kaliteli üretim yapmanın yanı sıra müşteri fikirlerini de baz alarak müşterilerine zarif, zevkli, modern ve kullanışlı mekanlar sunmaktır.

Misyonumuz; kalite ve verimliliği ilke haline getirmek, kaliteliyi en ekonomik şekilde sunmak, tam zamanında teslim etmek, sürekli gelişim ve yenilik içerisinde olmak, verdiğimiz tüm hizmetlerde en iyisi olmaya devam etmek ve örnek şirket olmaktır.

Vizyonumuz; müşterilerimizin çözüm ortağı olmak, sürekli müşteri memnuniyeti sağlamak, gelişen dünya ve ekonomi koşullarına paralel olarak gelişimini sağlamak, sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olmak ve çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.

Firmamızın dinamik olarak gelişmesi ve kurumsal olarak büyümesi bireysel gelişme ile olur. Bireysel gelişmenin yolu eğitimden geçer felsefesini benimseyerek firmamızın büyümesine borçlu olduğumuz ve gelecekte de bizi tanımlayacak olan firma değerlerimiz; müşterilerimizin memnuniyetine önem vermek, çalışanlarımızın memnuniyetine önem vermek, ekip çalışmasına önem vermek, sorumluluk bilinci içinde çalışmak, ciddi ve güvenilir olmak, kurum içi birlikteliği sağlamak ve yenilikçi ve yeniliklere açık olmaktır.

Akgül raf & Metal Sanayi